Apie biblioteką

Savanorystė

Savanorystė Šiaulių miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje

  • Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka turi daugiametės patirties dirbant su vietiniais ir tarptautiniais savanoriais. Nuo 2014 m. buvo bendradarbiaujama su koordinuojančia organizacija - savanoriškos veiklos centru „Deineta". Nuo 2016 m. – su asociacija „Mes šeima". Per ketverius metus bibliotekoje savanoriškai dirbo 24 savanoriai.
  • Sėkmingai įgyvendinama tarptautinė savanorystė bibliotekoje. Bendradarbiaujant su koordinuojančia organizacija - savanorškos veiklos centru „Deineta" ir įgyvendinant Erasmus+ projektą „Europos savanorių tarnyba", Šiaulių miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje:
  • 2015 m. savanoriavo savanoriai Aleksandras ir Marija iš Prancūzijos ir Portugalijos
2016 m. bibliotekoje savanoriškai dirbo savanoriai Estera ir Ivanas iš Italijos ir Ispanijos
2018 m. bibliotekoje savanoriavo savanorė Anna iš Ukrainos

Kviečiame savanoriauti mūsų bibliotekoje

Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka yra Jaunimo reikalų departamento akredituota organizacija, turinti galimybę kviesti savanoriškai dirbti bibliotekoje 14–29 m. jaunuolius
2019 metais stosiantys į Lietuvos aukštąsias mokyklas galės gauti 0,25 papildomo balo už ilgalaikę savanorystę. Papildomi balai galės būti skiriami už bent 6 mėnesių veiklą nacionalinėje „Jaunimo savanoriškoje tarnyboje" arba bent 3 mėnesių tarptautinę savanorišką veiklą pagal programas „Erasmus+" ir „Europos solidarumo korpusas".
Jaunuolius, norinčius savanoriškai dirbti Šiaulių miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje, maloniai kviečiame kreiptis į Kristiną Mikliuvienę,  vyr. bibliotekininkę projektinei veiklai, tel. (8 41) 52 50 02.

Paskutinį kartą redaguota: 2019-03-06