Žinių patikrinimo viktorina „Smart Testing“ Užsienio kalbų mokymosi centre

2019 05 10

Gegužės 9 d. Šiaulių miesto savivaldybės viešosaios bibliotekos „Saulės" filiale (K. Korsako g. 10) Užsienio kalbų mokymosi centre vyko viktorina „Smart testing", kurios metu visi, kas mokėsi anglų kalbos „Eurotalk" programa, turėjo galimybę pasitikrinti savo žinias, pasivaržyti su kitais besimokančiais, kas greičiau ir teisingiau atliks pirmojo lygio „Talk Now English" („Kalbėk angliškai dabar") užduotis ir per nustatytą laiką surinks daugiausiai taškų.

Viktorinoje dalyvauti panoro senjoros, dauguma jų – Trečiojo Amžiaus Universiteto lankytojos.

0001_1_1557470237-2d6b16b3c07e99f396ae4f11c00c11a0.jpg
Viktorinos metu jos žaidė lengvus ir sunkius žaidimus su anksčiau išmoktais žodžiais tokiomis temomis kaip pirmieji žodžiai, skaičiai, spalvos, maistas, pirkiniai, kūno dalys, pasaulio šalys, laikas, svarbiausios frazės.

Geriausią rezultatą pasiekė ir daugiausiai taškų (628) surinko Edita Paškauskienė ir užėmė pirmąją vietą, Dalija Vencienė (625) buvo antroji, o trečioji vieta atiteko Laimutei Nemeikšienei (604 taškai).

Užsienio kalbų mokymosi centras įkurtas įgyvendinant 2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektą „Development of Innovative library solutions for different generations in the border region" (Inovatyvių bibliotekos sprendimų skirtingoms kartoms plėtra pasienio regione) Nr. LLI-110, Savitarnos paslaugos bibliotekoje skirtingoms kartoms, finansuojamą Europos Sąjungos lėšomis.

Ši informacija parengta naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už jos turinį atsako Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad ji atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

Paskutinį kartą redaguota: 2019 05 10