Žaismingas „Saugesnio interneto savaitės“ renginys Vaikų literatūros skyriuje

2020 02 13

Vasario 12 d. kasmetinis „Saugios interneto savaitės" renginys „Apuoko pamokėlės" vyko Vaikų literatūros skyriuje (Gvazdikų takas 8). Bibliotekoje lankėsi Gegužių progimnazijos 4 klasės mokiniai kartu su mokytoja Rozita Jackiene.

Renginyje vaikai aptarė naujųjų technologijų, supančių šiuolaikinį žmogų, nešamą naudą bei keliamas grėsmes. Moksleiviai pasakojo, kad modernioji technika leidžia mums labai patogiai gyventi, bet kelia ir daug iššūkių. Mokiniai nuosekliai išvardino ką kiekvieną dieną veikia virtualioje erdvėje, o tai tikrai nemažai veiklų ir su kokiomis problemomis susiduria.

0001_10_1581602609-d1afd4be5e2be37dd712da44d96ac1f1.jpg
Bibliotekoje vaikai sužinojo apie kompiuterinės įrangos virusus, kirminus, trojanus, prisiminė kaip nuo jų apsaugoti savo išmaniuosius įrenginius. Mokiniams buvo papasakota, kad yra svarbu saugoti savo asmens duomenis ir kultūringai bendrauti internetinėje erdvėje, nežeidžiant kitų žmonių interesų, savigarbos ir saugant save.

Vėliau, praktiniame užsiėmime žaidime „Apuoko pamokėlės" moksleiviai kūrė situacijas ir ieškojo sprendimų kartu su personažais: kiškiu, lapute ir apuoku. Žaismingos užduotėlės ir rasti teisingi sprendimai leido vaikams įtvirtinti renginio metu įgytas žinias.

Paskutinį kartą redaguota: