Viktorina „Neieškok žodžio kišenėje“ Rėkyvos kultūros centre

2019 02 15

Vasario 15 d. Šiaulių kultūros centro Rėkyvos skyriuje (Energetikų g. 7) įvyko Tarptautinei gimtosios kalbos dienai skirtas renginys „Reikalinga. Visur ir visada". Prie renginio organizavimo prisidėjo ir Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Rėkyvos filialas.

Šiaulių Rėkyvos progimnazija organizavo dailyraščio konkursą, kuriame vaikams buvo duotas tekstas apie tam tikrą ežerą.
Pasibaigus konkursui, biblioteka surengė viktoriną „Neieškok žodžio kišenėje", kurioje buvo užduota 14 klausimų, susijusių su Lietuvių kalba, mįslėmis ir istorija.

0001_2_1550654233-e137b5d17fe93507bbdbb89d4f828721.jpg

Viktorinoje dalyvavo aštuonios komandos: „Sraigiukai", „Geležinis vilkas", „Žemaičiai", „Tautiniai vaikai", „Vilkai" „Sveikuoliški vaikai" ir „Lietuviški vaikai". Visos komandos pasirodė puikiai, o į visus klausimus atsakė „Sraigiukų" ir „Geležinio vilko" komandos. Kol buvo skaičiuojami taškai, kultūros centro darbuotojos davė smagią užduotį vaikams – kiekvienai komandai pasakyti po greitakalbę.

Taigi, renginio metu vaikai pademonstravo gražios rašybos įgūdžius, parodė puikias žinias apie Lietuvą ir mūsų kalbą bei pademonstravo puikią greitakalbę.

Paskutinį kartą redaguota: 2019 02 20