Viktorina „Giliuko skrynią pravėrus“ Rėkyvos bibliotekoje

2019 10 01

Spalio 1 dieną Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Rėkyvos filialą (Energetikų g. 7) aplankė Šiaulių Rėkyvos progimnazijos 3 klasės mokiniai, su klasės mokytoja Virginija Tunikaityte.

Į biblioteką mokiniai buvo pakviesti pasiruošti pasaulio pažinimo testui. Pasinaudojus „Kahoot" programėle buvo surengta interaktyvi viktorina. Trečiokams buvo užduoti 22 klausimai susiję su miškais, augalais, gyvūnais, traukiniais.

0001_1_1569931600-d6c985d556ab11f855764d6ff960506a.jpg
Prieš viktoriną mokytoja pravedė įžangą, kurioje papasakojo apie pasaulio pažinimo temas, susijusias su raštu, miškais, gyvūnais. Susipažinus su viktorinos temomis vaikams buvo išdalintos penki planšetiniai kompiuteriai.

Viktorinoje dalyvavo 5 komandos: „Lokomotyvai"; „Gyvūnai"; „Tigrės" „Garvežys" ir „Traukiniai". Kova buvo beveik lygi ir į pirmą vietą buvo įsiveržusios visos komandos, tačiau po aršios kovos pirmąją vietą užėmė „Lokomotyvo" komanda, antrosios liko „Tigrės", o trečia vietą užėmė „Gyvūnai".

Taigi, viktorinos rezultatai parodė puikias mokinių žinias apie raštą, gyvūnus, traukinius, miškus bei gamtą.

Viktorina buvo organizuojama įgyvendinant Lietuvos kultūros tarybos ir Šiaulių miesto savivaldybės finansuojamą projektą „Bibliopramogos Rėkyvoje: kurkime, žaiskime, mokykimės kartu".

Paskutinį kartą redaguota: 2019 10 01