Viktorina „Europos šalių vėliavos“ Užsienio kalbų mokymosi centre

2019 05 09

Artėjant Europos dienai gegužės 8 d. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės" filiale (K. Korsako g 10) esančiame Užsienio kalbų mokymosi centre pirmą kartą lankėsi „Rasos" progimnazijos 8b klasės mokiniai su anglų kalbos mokytoja Vilija Adminiene.

Jų tikslas buvo ne tik susipažinti su užsienio kalbų skaitykla ir jos fondu, bet ypač su savarankiško kalbų mokymosi programa „Eurotalk" ir jos teikiama galimybe mokytis šešių Europos kalbų ir rusų kalbos 6 lygiais ir dalyvauti viktorinoje „Europos šalių vėliavos".

0001_2_1557387323-876597dd12a8ee083238c21a392a4eb5.jpg
Po to, kai mokiniams buvo pristatyta „Eurotalk" programa, jie patys ją išmėgino, o vėliau dalyvavo viktorinoje. Tai buvo puiki galimybė prisiminti Europos šalių pavadinimus angliškai, atpažinti jų vėliavas, patobulinti savo tarimą, šnekamosios kalbos įgūdžius, pasirungti su draugais ir turiningai praleisti laiką.

Išeidami svečiai užsuko į Šeimos erdvę, pažaidė stalo žaidimus.

Užsienio kalbų mokymosi centras įkurtas įgyvendinant 2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektą „Development of Innovative library solutions for different generations in the border region" (Inovatyvių bibliotekos sprendimų skirtingoms kartoms plėtra pasienio regione) Nr. LLI-110, Savitarnos paslaugos bibliotekoje skirtingoms kartoms, finansuojamą Europos Sąjungos lėšomis.

Ši informacija parengta naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už jos turinį atsako Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad ji atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

Paskutinį kartą redaguota: 2019 05 09