Viktorina „Europa – mūsų ateitis“ Rėkyvos filiale

2019 05 06

Gegužės 6 dieną į Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Rėkyvos filialą (Energetikų g. 7) atkeliavo Šiaulių Rėkyvos progimnazijos 4 a klasės mokiniai, lydimi Vitos Ravkienės.

Į biblioteką klasė atkeliavo artėjančios Europos dienos proga, kuri yra minima gegužės 9 dieną. O šiandien bibliotekoje įvyko viktorina „Europa – mūsų ateitis", kuri buvo skirta smagiai patikrinti mokinių žinias apie Europos sąjungą. Mokiniai, pasiskirstę į 6 komandas: „Vyriausybė", „Luka, Mindaugas", „Lietuviai" „Baltijos vyrai" ir „Merginos" atsakinėjo į klausimus, susijusiu su Europos sąjunga. Ketvirtokai puikiai žino, kada yra minima ši diena, o po viktorinos paminėjo, kad gegužės 26 dieną vyks rinkimai į Europos Parlamentą.

0001_collage_photocat_1557224689-1799d83b36857a3fb5f376e164fcf020.jpg
Taigi, po apylygės kovos, pirmąją vietą laimėjo „Vyriausybės" komanda. Tačiau galima teigti, kad visos komandos pasirodė puikiai!

O kad atsipalaiduotų po sunkios kovos, mokiniai išmėgino smėlio terapiją, kuri yra įsigyta vykdant Lietuvos kultūros tarybos iš dalies finansuojamą projektą „Bibliopramogos Rėkyvoje: kurkime, žaiskime, mokykimės kartu".

Paskutinį kartą redaguota: 2019 05 07