Vaikų Metų knygų pristatymas „Aido“ filiale

2019 01 23

Lietuvoje jau įsibėgėja „Metų knygos 2018" rinkimai. „Aido" filialas (Aido g. 27) kasmet dalyvauja akcijoje. Biblioteka pateikė projekto paraišką ir laimėjo vaikų knygų penketuką. Tas saulėtą sausio 23 d. į vaikų Metų knygų pristatymą „Spalvotas knygų pasaulis" rinkosi vaikai iš Specialiojo ugdymo centro.
Ir jiems knyga yra reikalinga kaip laisvalaikio praleidimo forma, tobulėjimo, žinių paieškos ir įvairių kitų galimybių išraiška. Kad renginys būtų įdomus, spalvingas ir nuotaikingas, bibliotekai labai pagelbėjo „Romuvos" progimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Ingrida Samulionienė, kuriai talkino penkios mergaitės. Aštuntokės pristatė 5 knygas. Vaikai klausėsi intriguojančių pasakojimų apie knygas, bandė dalyvauti diskusijoje. Visos pristatytos knygos labai gražios, viliojančios savo nuotykiais. Po knygų pristatymo vyko balsavimas. Specialiojo ugdymo centro vaikams labiausiai patiko Mariaus Marcinkevičiaus knyga „Draugystė ant straublio galo". Šiems ugdytiniams draugystė yra labai svarbi.
Gera dalyvauti šioje akcijoje ir skatinti vaikus domėtis šiuolaikine lietuvių literatūra, smagu jiems pristatyti geriausius kūrinius. Kas dar neskaitė šių knygelių, maloniai kviečiame apsilankyti bibliotekoje.

0001_1_1548310812-12bebc99c1b4aa469b1ddee1a4a2514f.jpg
Paskutinį kartą redaguota: 2019 01 24