Vaikų literatūros skyriuje vyko šventinis renginys „Gerumo sparnai“

2019 12 09

Gruodžio 5 d. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje (Gvazdikų takas 8) į šventinį renginį „Gerumo sparnai" susirinko didelis būrys mažųjų bibliotekos lankytojų. Vaikai atėjo iš netoli bibliotekos esančių lopšelių-darželių: „Gintarėlis " ir „Voveraitė" lydimi auklėtojų: Editos Silvanavičienės, Viktorijos Tvaskūnienės, Viktorijos Bagūnienės ir muzikos vadovės Aušros Jankauskienės.

0001_10_1575902296-a1ac3aacc576d46a0f36cf0fa8443ce9.jpg
Bibliotekoje vaikai prisiminė, kad dabar yra svarbus laukimo ir susikaupimo laikotarpis Adventas. Renginyje buvo apžvelgtos Adventinio laikotarpio tradicijos bei papročiai. Vaikai dainavo dainas, deklamavo šventinius, žiemiškus eilėraščius, žaidė žaidimus. Kiek vėliau mažieji bibliotekos svečiai minė mįsles apie žiemą. Renginį vainikavo puikios dovanos, kurias visiems kolektyvams padovanojo lopšelio – darželio „Gintarėlis" jaunieji menininkai. Mus visus pradžiugino vaikų sukurti, nuostabūs Gerumo angelai bei kartu patirtas jaukus bendrystės jausmas.
Paskutinį kartą redaguota: 2019 12 09