Renginiai

Vaikų fotografijų paroda „Aš – Lietuvos pilietis“

2020 02 14

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje (Gvazdikų takas 8) eksponuojama tarptautinė priešmokyklinio ugdymo ir 1–4 klasių mokinių fotografijos darbų paroda „Aš – Lietuvos pilietis". Paroda skirta Lietuvos valstybės atkūrimo dienai pažymėti. Parodos dalyvių geografija labai plati – Šiaulių miesto mokyklos ir lopšeliai darželiai, Radviliškio, Mažeikių, Vilniaus, Kėdainių ugdymo įstaigos ir lietuvių bendruomenės iš Italijos ir Taivano.

Nuotraukose užfiksuotos akimirkos, kaip vaikai šeimose ir mokyklose pažymi ir švenčia Lietuvos valstybines šventes, keliauja, atostogauja.

0001_4_1581661649-ef5f881a05758f590a0b069ea50cb671.jpg
Nuotraukose ne tik lietuviška atributika, bet ir gamtos grožis, tradicijos, šeimų papročiai. Visas nuotraukas vienija džiugi nuotaika ir pasididžiavimas, nes aš – Lietuvos pilietis.

Vasario 13 dieną vyko parodos pristatymo renginys, kuriame dalyvavo nuotraukų autoriai, organizatoriai. Parodos pristatymą pradėjo Gegužių progimnazijos pirmų klasių skaitovai, antrokai atliko nuotaikingą Arvydo Vilčinsko dainą „Lietuva". Visi vaikai, pateikę savo nuotraukas parodai, buvo apdovanoti padėkomis.

Parodą organizavo Gegužių progimnazijos pradinio ugdymo mokytojos Alina Marcinkienė, Nijolė Gabrielaitienė ir Žiedūna Sinušienė.

Paroda vyks iki vasario 29 d. Kviečiame apsilankyti.
Paskutinį kartą redaguota: