Užvenčio gimnazijos mokinių viešnagė Užsienio kalbų mokymosi centre

2019 06 12

Birželio 11 d. į Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės" filiale esantį Užsienio kalbų mokymosi centrą (K. Korsako g. 10) atvyko didelis būrys Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijos moksleivių.

Tai penktų ir septintų klasių moksleiviai su savo anglų kalbos mokytoja Ilona Kučinskiene. Jų tikslas buvo susipažinti su netradicine užsienio kalbų mokymosi erdve ir jos galimybėmis ir patiems išmėginti naują interaktyvų mokymosi metodą naudojantis programa „EuroTalk Interactive".

0001_5_1560318734-68bbf2a59b59ce90f64df845c62ead4f.jpg
Penktokai išbandė „Talk Now English", o septintokams teko žymiai sunkesnis programos lygis „World Talk English", suteikiantis galimybę per trumpą laiką gauti apdovanojimus už surinktą balų skaičių. Mokiniai nesunkiai susidorojo su užduotimis ir sugebėjo pelnyti aukso, sidabro ir bronzos medalius. Žaidžiant ir mokantis užventiškių viešnagė neprailgo, tad tikimės rudenį vėl susitikti.

Užsienio kalbų mokymosi centras įkurtas įgyvendinant 2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektą „Development of Innovative library solutions for different generations in the border region" (Inovatyvių bibliotekos sprendimų skirtingoms kartoms plėtra pasienio regione) Nr. LLI-110, Savitarnos paslaugos bibliotekoje skirtingoms kartoms, finansuojamą Europos Sąjungos lėšomis.

Ši informacija parengta naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už jos turinį atsako Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad ji atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

Paskutinį kartą redaguota: 2019 06 12