Užsienio kalbų skaitykloje – Dainų progimnazijos mokiniai

2019 06 07

Birželio pirmąją savaitę Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės" filiale (K.Korsako 10) esantį Užsienio kalbų mokymosi centrą aplankė nemažai Dainų progimnazijos mokinių. Tai ketvirtokai, penktokai, aštuntokai su mokytojomis Jūrate Valioniene, Jūrate Tamulevičiene, Birute Kaspariene.

Aptarę, kam jiems reikalinga užsienio kalba, mokiniai susipažino su„ EuroTalk Interactive" savarankiško kalbų mokymosi programa ir įsitraukė į „Talk Now English" bei „World Talk English" lygių užduotis.

0001_5_1559909402-c01c69e36addfbf4f7084ad664ced705.jpg
Kaip pastebėjo mokytojos, „ EuroTalk Interactive" programa yra puiki alternatyva moksleiviams ir labai tinka mokymuisi netradicinėse erdvėse. Programos lygis „World Talk English" - tai gera žinių patikrinimo ir jų įtvirtinimo priemonė, kur besimokantysis nebegirdi savo gimtosios kalbos ir turi pats suprasti užduotis ir jas atlikti. Interaktyvi programa su vaizdo ir garso elementais ir galimybe mokytis žaidžiant tikrai nenuobodi, nes nereikia kalti mintinai, o tiesiog mokaisi savaime be didelių pastangų. Galimybė palenktyniauti su draugais sužadina azartą ir įtraukia į programą.

Daugiausiai taškų surinkę mokiniai buvo apdovanoti diplomais už geriausius rezultatus.

Užsienio kalbų mokymosi centras įkurtas įgyvendinant 2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektą „Development of Innovative library solutions for different generations in the border region" (Inovatyvių bibliotekos sprendimų skirtingoms kartoms plėtra pasienio regione) Nr. LLI-110, Savitarnos paslaugos bibliotekoje skirtingoms kartoms, finansuojamą Europos Sąjungos lėšomis.

Ši informacija parengta naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už jos turinį atsako Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad ji atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

Paskutinį kartą redaguota: 2019 06 07