Užsienio kalbų mokymosi centre – Ringuvos specialiosios mokyklos mokiniai

2019 01 18

Sausio 18 d. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės" filiale (K. Korsako g. 10) esančiame Užsienio kalbų mokymosi centre apsilankė Ringuvos specialiosios mokyklos ketvirtokai su mokytojomis Simona Laurinavičiene ir Margarita Jurevičiene.
Čia mokiniai galėjo išbandyti savarankiško kalbų mokymosi programą „Eurotalk". Mokiniams patiko žaismingas interaktyvus „Talk now English" programos lygis, jie galėjo pasitikrinti savo žinias, išmokti naujų žodžių, sužaisti lengvą ir sunkų žaidimą, rinkti taškus. Mokiniai susidomėjo galimybe įdomiai, linksmai ir lengvai mokytis kalbų ir žadėjo ne tik vėl apsilankyti, bet ir papasakoti apie tai savo draugams.

Užsienio kalbų mokymosi centras įkurtas įgyvendinant 2014-2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektą „Development of Innovative library solutions for different generations in the border region" (Inovatyvių bibliotekos sprendimų skirtingoms kartoms plėtra pasienio regione) Nr. LLI-110, Savitarnos paslaugos bibliotekoje skirtingoms kartoms, finansuojamą Europos Sąjungos lėšomis.

Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

0001_collage_photocat_1548060680-d28b759e9a0771537a83238ad0f51c21.jpg
Paskutinį kartą redaguota: 2019 01 23