Susitikimas su savanore Alina „Šaltinėlio“ filiale

2019 06 06

Birželio 5 d. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Šaltinėlio" filiale ( Trakų g. 20A) susitikti su bibliotekoje savanoriaujančia Alina Platova atvyko Salduvės progimnazijos trečiokai su mokytoja Ilona Kelpšiene.

Renginio metu bibliotekos lankytojai turėjo galimybę geriau pažinti didžiausią pagal plotą pasaulyje valstybę – Rusijos Federaciją: jos administracinį susiskirstymą, geografines sienas, istoriją, gamtos paveldą, didžiausius miestus, žymiausius mokslo ir kultūros laimėjimus.

0001_4_1559798884-4947cfe20cac8f3e9526d5443c28fbea.jpg
A. Platova pristatė ir naują Europos Sąjungos iniciatyvą – Europos solidarumo korpusą, kuris suteikia 18–30 metų jaunimui galimybę savanoriauti arba dirbti savo šalyje arba užsienyje.

Atsakydama į mokinių klausimą „Kas labiausiai patinka Šiauliuose?", Alina pasidžiaugė dviračių takais, ryškiomis gamtos spalvomis ir žydru dangumi, kurio Maskvos megapolyje jau sunku pastebėti.

Savanorė Alina Šiaulių miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje savanoriauja įgyvendinant projektą „Savanorystė Lietuvos bibliotekose“. Programa: Europos solidarumo korpusas / European solidarity corps.

Paskutinį kartą redaguota: 2019 08 19