Renginiai

Susitikimas su knygos „Angelystė“ autore Agne Kazakevičiūte de Velázquez

2019 10 07

Spalio 3 d. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Bibliografijos-informacijos skyriuje (Aido g. 27) įvyko susitikimas su Agne Kazakevičiūte de Velázquez, knygos „Angelystė" autore.

A. Kazakevičiūtė de Velázquez, baigusi studijas Kauno technologijos universitete, apgynė daktaro disertaciją vadybos mokslų srityje ir keletą metų sėkmingai dirbo antreprenerystės, bendrakūros ir inovacijų srityse Lietuvoje ir Meksikoje . Šiuo metu mentoriauja jaunųjų verslų antrepreneriams Jungtinėse Amerikos Valstijose. Ji taip pat yra sertifikuota angelologė ir Silva metodo meistrė.

0001_2_1570534458-f98887bc356f7b4f22744530b05becf7.jpg
Hobiu buvusi jos veikla laikui bėgant transformavosi į vieną profesinio kelio atšakų.

Agnė įsitikinusi, kad jos misija – plėsti žmonių sąmoningumą, gilintis į savo vidinį pasaulį. Knygos autorė teigia, kad gyvenimas – tai galimybė kurti ir pajausti laimę dabartyje. Susitikimo metu ji akcentavo tikrąją žmogaus esatį išlaisvinančius principus – leisti, leistis ir paleisti. Šis gyvenimo būdas įgalina žmogų gyventi prasmingesnį ir laimingesnį gyvenimą.

Vidine šiluma spinduliuojanti knygos autorė paskatino kiekvieną renginio dalyvį pamąstyti apie savo gyvenimo prasmę, mylėti jį ir save. Pasak A. Kazakevičiūtės de Velázquez, angelai mums kaskart primena, kad kiekvienas žmogus yra mylimas ir globojamas.
Paskutinį kartą redaguota: 2019 10 08