Renginiai

Susitikimas su keliautoju Evaldu Mikoliūnu Bibliografijos-informacijos skyriuje

2019 01 08

Sausio 8 d. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Bibliografijos-informacijos skyriuje (Aido g. 27) įvyko susitikimas su keliautoju kraštiečiu Evaldu Mikoliūnu, keliaujančiu per Europą dviračiu. Jaunam keliautojui – tai pirmas toks viešas savo kelionių įspūdžių pristatymas. Kelionė prasidėjo Šiaurės Airijoje ir truko ištisus septynis mėnesius, nuvažiuota apie 12 000 km. E. Mikoliūnas keliavo vienas. Gausiai susirinkusiai auditorijai jis papasakojo apie patirtus įspūdžius bei išgyvenimus, pristatė savo parengtą vaizdinę medžiagą. Kaip teigė pats keliautojas, jo tikslas – parodyti žmonėms, kad pasaulyje tikrai nėra taip baisu, kaip gali pasirodyti žiūrint televiziją ar skaitant spaudą, kad yra daug gerų, padėti pasiruošusių žmonių. Dar vienas iš kelionės tikslų buvo prisidėti prie aplinkos apsaugos labdaros.
E. Mikoliūnas keliavo iš anksto nesusidaręs jokio konkretaus maršruto, pasiplanuodavo kelionę tik kelioms dienoms į priekį. Tai leido jam jaustis laisvam ir improvizuoti – nusistatyti tokią kryptį, kuri tuo metu jam atrodydavo patraukliausia. E. Mikoliūnas ypač mėgsta fotografiją. Kelionių nuotraukomis jis dalijasi savo paskyroje facebook, taip parodydamas, koks gražus mus supantis pasaulis. Ši kelionė leido ne tik pažinti įvairias šalis, jų kultūrą ir žmones, bet ir išbandyti save patį įvairiose situacijose.
Renginio dalyviai turėjo nemažai klausimų, pokalbis tęsėsi ir po renginio prie arbatos puodelio. Entuziazmo nestokojančiam jaunam keliautojui susirinkusieji linkėjo stiprybės bei ištvermės ir naujų įdomių kelionių.

0001_img_3497_1547561921-97c0df8e1d9ac17a6b9a3a80486f5b8b.JPG
Paskutinį kartą redaguota: 2019 01 15