„Spindulio“ filiale mažieji lankytojai vaidino pasaką

2019 04 03

Balandžio 2 d. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Spindulio" filiale (Spindulio g. 5) apsilankė Lopšelio- darželio „Coliukė" „Čiauškučių" grupės ugdytiniai, lydimi auklėtojos Jolantos Jacėnienės.

Balandžio 2-oji Tarptautinė vaikų knygos diena, todėl šiandien mažuosius skaitytojus supažindinome su knygų namais – biblioteka. Įdomu buvo sužinoti, o kas gi gyvena knygelėje? Prisiminėme įvairius knygos personažus: Pelenę ir Raudonkepuraitę, lapę gudruolę ir zuikį Puikį ir daugelį kitų.

Vaikai sužinojo, kad knygos gali būti ir su atgyjančiomis iliustracijomis ir netgi kalbėti.

0001_1_1554450359-1f7bebb7cdd5f05a4125803aba7fe66f.jpg
Šįkart mažieji klausėsi pasakos „Ropė". Išklausę pasakaitę ir patys tapo pasakos dalyviais. Jie galėjo išbandyti įvairius vaidmenis: susitapatino su seneliu, močiute, anūke, šuneliu... Visi linksmai susikabinę „išrovė Ropę".
Nuotaikingai suvaidinę pasaką, vaikai išsiskirstė lydimi gerų ir džiugių emocijų.

Atsisveikinant kiekvienas ikimokyklinukas gavo dovanų knygos žymeklį, kuris jiems padės nepasiklysti skaitant įdomias ir paslaptingas pasakas bei istorijas.
Paskutinį kartą redaguota: