Smagi ir turininga vasara „Aido“ filiale

2019 06 12

Pagaliau sulaukėme vasaros, kuri barsto ir dalina šilumą, žiedus ir kvapus. Prasidėjo vaikų laukiamos vasaros atostogos. O kokios atostogos be knygų, žaidimų ir smagių veiklų su draugais. Biblioteka – puiki vieta šauniai praleisti laiką su draugais. Visą vasarą biblioteka kvies savo lankytojus atostogas leisti įdomiai, saugiai ir prasmingai.

Startuoja projektas „Šypsos, juokias vasarėlė" ,finansuojamas Šiaulių miesto savivaldybės biudžeto lėšomis, skirtas vaikų užimtumui vasaros atostogų metu.

0001_1_1560317832-25f36c38d1e782b467dfccd0911f9064.jpg
Vaikai kviečiami žaisti, piešti, spalvinti, skaityti knygas, dalyvauti edukaciniuose užsiėmimuose, susirasti naujų draugų. Biblioteka įsigis tris šviečiančius molbertus. Tai unikali terapijos ir kūrybinio ugdymo priemonė vaikams, ypač neįgaliems vaikams. Ši piešimo bei tapymo priemonė atvers plačias galimybes vaikams išreikšti savo emocijas bei nuotaikas, o taip pat leis pajusti kūrybos džiaugsmą. Biblioteka pasipildys naujais stalo žaidimais. Vaikai turės puikią progą susipažinti su įvairiausiais stalo žaidimais ir juos išmėginti. Juk stalo žaidimai skatina mąstymą ir gerina atmintį, lavina vaizduotę bei ugdo vaikų kūrybiškumą bei bendravimą.

Birželio 11 d. rytmetį su puikia nuotaika į biblioteką paįvairinti laisvalaikį rinkosi atostogaujantys vaikai. Bibliotekoje vyko pirmasis užsiėmimas-stalo žaidimų popietė „Pažaiskime kartu". Stalo žaidimai yra puiki alternatyva atitraukti vaikus nuo kompiuterio ir užsiimti įdomia veikla. Susirinkę vaikai mielai žaidė šachmatais, šaškėmis, keliavo po Lietuvą žaidime „Pažink Lietuvą", miklino liežuvius apibūdindami žaidimo „Alias" korteles. Žaisdami vaikai smagiai leido laiką ir patyrė teigiamų emocijų. Pramogautojai pažadėjo dar ne kartą lankytis bibliotekoje ir kartu atsivesti draugų.

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Aido" filialas savo lankytojus visą vasarą kviečia linksmai ir turiningai praleisti laiką bibliotekoje.

Paskutinį kartą redaguota: 2019 06 12