Šiltas susitikimas su aktore Nijole Oželyte

2019 04 30

Baigiantis Nacionalinei bibliotekų savaitei, balandžio 29 d., Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Bibliografijos-informacijos skyriuje (Aido g. 27) svečiavosi aktorė, Nepriklausomybės akto signatarė Nijolė Oželytė.

Puikiai valdanti žodį N. Oželytė iš karto prikaustė susirinkusiųjų dėmesį. Ji pasakojo apie savo patirtį, išgyvenimus, su kuo jai teko susidurti kelyje į aktorystę, visuomeninėje ir politinėje veikloje.

0001_5_1556791333-3f3c69571f034776e4eefe95ba614679.jpg
Šmaikštų ir įtaigų pasakojimą viešnia paįvairino savo sukurtų eilių posmeliais, mintimis apie knygas. Renginio dalyviai įdėmiai klausėsi minčių apie gyvenimo prasmę, sėkmę, laimę. Kalbėdama apie laimę N. Oželytė pacitavo ištrauką iš jai didelę įtaką padariusio kūrinio – J. Marcinkevičiaus poemos „Mindaugas": „...Tai mes ne taip jau dideli, kaip manom. Ir ne tokie galingi, kaip galvojam. Tai kuo tada žmogus laimingas? Kuo?..." Buvo paliesta ir patriotizmo tema, pamąstyta, kas gi yra tėvynė. Aktorės gyvenimo filosofija ir išsakytos mintys palietė kiekvieną renginio dalyvį, privertė susimąstyti. Susirinkusieji viešniai turėjo daug klausimų, į kuriuos ji mielai atsakė.

Pasibaigus renginiui buvo bendraujama prie kavos ir arbatos puodelio. Pyragą vaišėms buvo iškepusios ir padovanojo skautės.
Paskutinį kartą redaguota: 2019 05 02