Renginiai

Senjorų klube – paskaita „Senėjimas ir brandžios odos priežiūra“

2019 03 26

Kovo 26 d. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Bibliografijos-informacijos skyriaus (Aido g. 27) Senjorų klube įvyko susitikimas su kosmetologijos specialiste, Šiaulių valstybinės kolegijos Sveikatos priežiūros fakulteto Reabilitacijos katedros dėstytoja Marija Razina, kuri skaitė paskaitą „Senėjimas ir brandžios odos priežiūra" ir kalbėjosi su renginio dalyvėmis joms aktualiais klausimais.

Naudodama tam tikslui parengtą vaizdinę medžiagą M. Razina išsamiai supažindino moteris su odos pokyčiais, kurie vyksta įvairiais žmogaus amžiaus tarpsniais, rizikos veiksniais ir pavojais, spartinančiais senėjimo procesą ir neigiamai veikiančiais odos būklę. 

0001_1_1553690953-e0b16606776ed31d3d7b6a93466497df.jpg
Po to buvo kalbama apie brandžios odos priežiūros ypatumus, vyko praktinė savimasažo pamokėlė, kurios metu viešnia mokė senjoras veido ir kaklo odos masažavimosi pagrindų.

Kosmetologijos specialistė patikino, kad sistemingai ir teisingai atliekant, ši priemonė pagerina odos būklę, o pats procesas nereikalauja ypatingų pastangų ir gali būti atliekamas ilsintis, žiūrint televizorių ir panašiai. M. Razina rekomendavo naudoti natūralias pačių pasigamintas kosmetines priemones iš mūsų aplinkoje augančių vaistingųjų augalų, gėlių, daržovių. Jos nuomone, senėjimas taip pat yra gražus. Renginio dalyvės turėjo nemažai klausimų, pokalbis tęsėsi prie arbatos bei kavos puodelio šiltai ir nuoširdžiai bendraujant, viešnia domėjosi Senjorų klubo darbais. 
Paskutinį kartą redaguota: 2019 03 27