Seminaras „Teisė ir atsakomybė skelbiant asmens duomenis“

2019 09 27

Nuo 2018 m. gegužės 25 d. pasikeitus Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymui ir pradėjus taikyti Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą, kilo poreikis domėtis asmens duomenų tvarkymu organizacijose.

Rugsėjo 26 d. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Bibliografijos-informacijos skyriuje (Aido g. 27) vyko seminaras „Teisė ir atsakomybė skelbiant asmens duomenis", į kurį susirinko bibliotekininkai, Nevyriausybinių organizacijų ir kitų bendruomenių atstovai.

0001_diliene_1570622418-40dbadfc0191982a26d68e9a67e7532b.jpg
Lektorė UAB „Saugos tinklas" pareigūnė Inga Dilienė susirinkusiesiems papasakojo, kas yra asmens duomenys, kokius duomenis galima pateikti, o kokius reikia saugoti, supažindino su asmens duomenų tvarkymo ypatumais ir subtilybėmis bei gresiančiomis baudomis už netinkamą asmens duomenų tvarkymą.

Seminaras organizuotas Lietuvos bibliotekininkų draugijos Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos skyriui įgyvendinant iš dalies Lietuvos kultūros tarybos finansuotą projektą „Bibliotekos ir partnerių kompetencijų stiprinimas: asmens duomenų apsauga".

Paskutinį kartą redaguota: 2019 10 09