Savanorė Alina susitiko su „Santarvės“ gimnazijos moksleiviais

2019 12 19

Gruodžio 17–18 d. bibliotekos savanorė Alina Platova lankėsi Šiaulių miesto „Santarvės" gimnazijoje, kur susitiko su moksleiviais. Alina dalyvavo dvyliktos klasės informatikos pamokoje, papasakojo apie jai artimą animatoriaus profesiją, apie tarptautinę savanorystę, jos galimybes ir patirtį Lietuvoje. Abiturientai savanorės klausinėjo apie jaunimo gyvenimą Rusijoje, laisvalaikį ir pomėgius Maskvoje.
0001_img_9147_1576762803-ecd695589eaefec357d72b71c9e2a3be.JPG
Netradicinėje rusų kalbos pamokoje 18 dieną dalyvavo 3 ir 4 klasės klasių moksleiviai. Jiems bibliotekos savanorė pristatė vaizdinę medžiagą „Rusų animacijos istorija". Mokytoja Jelena Medvedeva kai kuriuos Alinos žodžius turėjo išversti į lietuvių kalbą, nes daliai vaikų rusų kalba nėra gimtoji. Pamokos dalyviai susipažino su pasaulio animacijos istorija. Vaikai pamatė, koks didelis skirtumas tarp senosios pieštinės, lėlių ar plastilino animacijos ir kokios yra kompiuterinės animacijos galimybės. Priešventiniam laikotarpiui labai tiko linksmas filmukas „Maša ir žiema", kurį vaikai žiūrėjo labai emocingai.

Savanorė Alina Platova miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje savanoriauja įgyvendinant projektą „Savanorystė Lietuvos bibliotekose". Programa: Europos solidarumo korpusas / European solidarity corps.

Paskutinį kartą redaguota: 2019 12 19