„Saulės“ filiale vyko renginiai, skirti Laisvės gynėjų dienai paminėti

2020 01 13

Prisimenant 1991-ųjų sausio 13 dienos įvykius ir pagerbiant tądien kovojusius už Lietuvos laisvę, Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės" filiale (K. Korsako g. 10) organizuoti renginiai, kuriuose dalyvavo Šiaulių Gytarių progimnazijos 1–4 klasių mokiniai.

Sausio 9-ąją mokiniai buvo kviečiami dalyvauti edukaciniame užsiėmime „Lietuvos laisvė žydi", kurio metu vaikai ant popieriaus piešė savo delniukus ir gamino trispalves gėles, parodydami meilę ir pagarbą savo šaliai.

0001_3_1578898038-b0ca6085929783ac60aa3adfa1a0acc5.jpg
Sausio 10-ąją bibliotekoje organizuota interaktyvi viktorina „Lietuvos laisvę miniu", kurios metu 4 klasės mokiniai galėjo pasitikrinti žinias apie Lietuvos istoriją, geografiją. Vaikai, parodę geriausias žinias ir užėmę pirmąsias tris vietas buvo apdovanoti simboliniais prizais. Vaikų teigimu, viktorina jiems labai patiko, įdomu buvo ne tik varžytis tarpusavyje, bet ir sužinoti naujų, nežinomų faktų apie Lietuvą.
Paskutinį kartą redaguota: