„Saulės“ filiale mokiniams pristatyta bibliotekininko profesija

2019 04 12

Balandžio 12 dieną Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės" filiale, Šeimų erdvėje svečiavosi Gytarių progimnazijos 2c klasės mokiniai, lydimi mokytojos Rasos Karpienės.

Vaikai į biblioteką atvyko „pasimatuoti profesijos". Pirmiausia bibliotekos darbuotoja papasakojo apie bibliotekininko darbą, supažindino su bibliotekos knygų fondu, parodė, kaip yra išduodamos knygos, paaiškino, kokios veiklos yra vykdomos bibliotekoje, diskutavo su vaikais apie tai, kuo jie norėtų būti užaugę. Savo svajones mokiniai galėjo perteikti ant šviečiančių stiklo molbertų – vaikai piešė tokias profesijas kaip gydytojo, kirpėjo, pardavėjo, vairuotojo, manikiūrininko, gyvūnų dresuotojo.

0001_1_1555321460-2b0302af34146bc1067da30719282a94.jpg
Berniukai teigė esantys sporto mėgėjai, tad jie turėjo galimybę sužaisti judrųjį Xbox futbolo žaidimą ir pasijusti tikrais futbolininkais. Linkime, kad vaikystės svajonės pildytųsi!

Šeimų erdvė įkurta įgyvendinant 2014-2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektą „Development of Innovative library solutions for different generations in the border region" (Inovatyvių bibliotekos sprendimų skirtingoms kartoms plėtra pasienio regione) Nr. LLI-110, Savitarnos paslaugos bibliotekoje skirtingoms kartoms, finansuojamą Europos Sąjungos lėšomis.

Ši informacija parengta naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už jos turinį atsako Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad ji atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

Paskutinį kartą redaguota: 2019 04 15