„Saulės“ filiale mokiniai dalyvavo edukaciniuose užsiėmimuose

2019 03 29

Kovo 29 dieną Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės" filiale (K. Korsako g. 10) svečiavosi Šiaulių rajono Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokyklos 1 ir 6 klasės mokiniai. Vyresnieji lankėsi Komiksų centre, jaunesnieji išbandė Šeimų erdvės veiklas.

Komiksų centre darbuotojas supažindino vaikus su komiksų istorija, jų kūrimu, visi drauge diskutavo apie patyčias ir kūrė komiksus.

Šeimų erdvėje mažieji dalyvavo spalvingoje piešimo ir kūrybos edukacijoje, išbandė pažintines, mokomąsias užduotis ant interaktyvių grindų bei stalų, pramogavo žaisdami judruosius Xbox žaidimus, stalo futbolą.

0001_12_1554097201-ec50c15b733b86c57dc84f6549e14dd8.jpg
Vaikai stebėjosi gausybe bibliotekos užsiėmimų, džiaugėsi, kad vienoje vietoje yra tiek įdomių, smagių ir naudingų veiklų.

Šeimų erdvė įkurta įgyvendinant 2014-2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektą „Development of Innovative library solutions for different generations in the border region" (Inovatyvių bibliotekos sprendimų skirtingoms kartoms plėtra pasienio regione) Nr. LLI-110, Savitarnos paslaugos bibliotekoje skirtingoms kartoms, finansuojamą Europos Sąjungos lėšomis.

Ši informacija parengta naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už jos turinį atsako Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad ji atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

Paskutinį kartą redaguota: 2019 04 01