„Saugesnio interneto savaitė“ Skaitmeninio raštingumo mokymų metu

2020 02 18

Vasario 10–15 d. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Bibliografijos-informacijos skyriuje (Aido g. 27) buvo minima „Saugesnio interneto savaitė. Kurkime geresnį internetą kartu".
Šios savaitės tikslas – atkreipti dėmesį į aktualius skaitmeninius iššūkius, skatinti saugesnį naudojimąsi internetu bei skaitmeninėmis technologijomis. Visos savaitės metu vyko kompiuterinio raštingumo mokymai pradedantiesiems. Mokymų dalyviai buvo supažindinti su kompiuterinėmis technologijomis, įgijo žinių, kaip naudotis internetu, socialiniais tinklais, kaip susirasti norimą informaciją internete, susikūrė elektroninį paštą, sužinojo, kokios yra elektroninės paslaugos.

0001_5_1582030126-13f372438ae69f1df48327fc56fe4560.jpg
Vasario 11 d. buvo skirta labiau atkreipti dėmesį į saugų interneto naudojimą. Tą dieną bibliotekoje buvo rodoma transliacija „Sukčiai internete: kaip apsisaugoti?", kurioje patarimais dalijosi Lietuvos banko ir komercinių bankų ekspertai. Kompiuterinio raštingumo mokymai pagal projektą „Prisijungusi Lietuva": efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė" bibliotekoje vyksta nuolat. Jie yra nemokami, kviečiame registruotis tiek į pradedančiųjų, tiek į pažengusiųjų grupes.

Paskutinį kartą redaguota: