Saugesnio interneto savaitė Bibliografijos-informacijos skyriuje

2019 02 09

Vasario 4–9 d. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Bibliografijos-informacijos skyriuje (Aido g. 27) buvo minima „Saugesnio interneto savaitė".

Šios savaitės tikslas – atkreipti dėmesį į aktualius skaitmeninius iššūkius, skatinti saugesnį naudojimąsi internetu bei skaitmeninėmis technologijomis. Bibliografijos-informacijos skyriaus veiklos buvo orientuotos daugiau į vyresnio amžiaus žmones, kurie ne visada drąsiai priima naujųjų technologijų iššūkius.

Visą savaitę vyko kompiuterinio raštingumo mokymai suaugusiems, kurių metu jie buvo supažindinami su kompiuterine įranga bei interneto galimybėmis. Taip pat bibliotekos lankytojams buvo teikiamos ir individualios konsultacijos.

0001_2_1550153364-e047acbfe9caba8e16dc399993bb8e1b.jpg
Sulaukta ir prašymų pamokyti naudotis išmaniaisiais telefonais. Vasario 8 diena buvo skirta susipažinti su  „Gmail“ el. pašto naudojimo galimybėmis. Pažiūrėjus filmuką kiekvienas dalyvis kūrėsi elektroninį paštą ir rašė elektroninius laiškus. Žinoma, buvo akcentuota ir tai, kad labai svarbu saugoti savo prisijungimo duomenis.

Šiais laikais informacinės technologijos tampa vis didesne būtinybe. Saugesnio interneto savaitės lankytojai džiaugėsi įgytomis žiniomis ir gebėjimais.
Paskutinį kartą redaguota: 2019 02 14