„Šaltinėlio“ filialas dalyvavo akcijoje „Lietuva skaito“

2019 05 07

Gegužės 7-ąją, minint Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną, Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Šaltinėlio" filialas (Trakų g. 20A) prisijungė prie Lietuvos leidėjų asociacijos (LLA) ir Lietuvos spaustuvininkų asociacijos (LISPA) inicijuojamos skaitymo skatinimo akcijos „Lietuva skaito".

Tą dieną bibliotekoje lopšelio-darželio „Ąžuoliukas" keturmečių „Žvirbliukų" grupė atvyko susipažinti su biblioteka, pamatyti knygeles ir sužinoti daugiau apie jas.

Mažieji mūsų bibliotekos lankytojai pamatė didžiausią ir mažiausią bibliotekos knygą, lietė knygeles su garsais bei stebėjo pristatomas T. Ross knygas apie mažąją princesę, kurios iškelia pačių mažiausiųjų problemas.

0001_1_1557225837-d66acc5dc1a8a782fe42ea38c5e7704e.jpg
Vaikams paskaitėme trimačių atsiverčiančių iliustracijų knygą „Ieškynės kiaušininės", kurią išklausę vaikai sužinojo kokie gyvūnai išsirita iš kiaušinio. O interaktyvią knygą „Bučkis prieš miegą", kurios puslapiai virtę pliušinių žaisliukų kambariais, skaitėme ir žaidėme kartu su vaikais.
Paskutinį kartą redaguota: 2019 05 07