Rytmetys „Ar pažįsti savo miestą?“ „Varsos“ filiale

2019 09 13

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Varsos" filiale (Vilniaus 38D) rinkomės į renginį, skirtą Vietovardžių metams.

Salduvės darželio renginių organizatorė Remigija Baliutienė, auklėtojos Daiva Šimaitienė bei Neringa Gegeckienė kartu su savo ugdytiniais iš skaitomo teksto pirštukais skaičiavo Šiauliuose esančius žymius objektus. Vien mikrorajone - Talkšos ežeras ir Prūdelis, Salduvės piliakalnis, Ch. Frenkelio rūmai, Jaunųjų gamtininkų centras bei Katinų muziejus... Žiūrėjome miesto nuotraukų ir plakatų vaizdus.

Į renginį „atskrido" Karlsonas iš „Šaltinėlio" bibliotekos. O kiek buvo džiaugsmo mažiesiems! Paklausus šio smaližiaus, ką jis veikia, kai nėra šokolado, marmelado ar torto, atsakė, kad „vietoj šokolado ... aš skaitau knygas". Mažiesiems renginio dalyviams buvo smagu pabendrauti su šiuo šmaikštuoliu, svajotoju ir filosofu.

Atsisveikindami su biblioteka, Karlsonui (mokytoja I. Pelanienė) žadėjome domėtis savo miestu ir skaityti. Skaityti, kad atrastume, giliau pažintume. Ir neprimirštume...

0001_10_1568363338-c338783a7819bdfdf0958b8e4dda3ee5.jpg
Paskutinį kartą redaguota: 2019 09 13