Romuvos progimnazijos penktokai išmėgino kalbų mokymosi programą „Eurotalk“

2019 01 24

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės" filiale (K. Korsako g. 10) esančiame Užsienio kalbų centre sausio 23 d. apsilankė Romuvos progimnazijos 5b klasės mokiniai, kurie su savo anglų kalbos mokytoja Monika Gaurilčikiene atėjo į netradicinę anglų kalbos pamoką.

Mokiniai buvo supažindinti su specialia „Eurotalk" kalbų mokymosi programa ir patys galėjo ją išbandyti.
Greitai ir smagiai prabėgo valanda atliekant įvairias žaismingas užduotis, kurios suteikė galimybę pasitikrinti savo žinias, patobulinti tarimą, išmokti naujų žodžių.

Užsienio kalbų mokymosi centras įkurtas įgyvendinant 2014-2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektą „Development of Innovative library solutions for different generations in the border region" (Inovatyvių bibliotekos sprendimų skirtingoms kartoms plėtra pasienio regione) Nr. LLI-110, Savitarnos paslaugos bibliotekoje skirtingoms kartoms, finansuojamą Europos Sąjungos lėšomis.
Ši informacija parengta naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už jos turinį atsako Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad ji atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

0001_4_1548684347-6868adc5de9420a6ebbd222e0c72734b.jpg
Paskutinį kartą redaguota: 2019 01 28