Robotukai „užkariauja“ Vaikų literatūros skyrių

2019 09 19

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje (Gvazdikų takas 8) vykdomas Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos projektas „Gyventojų skatinimas išmaniai naudotis internetu atnaujintoje VIP infrastruktūroje".
Bibliotekoje didelė gausa specialiųjų programavimo-robotikos ir konstruktorių PROFI paketų.

0001_3_1568892218-e8fd76faffbafa4f1ee27813dac804f6.jpg
Rugsėjo 18 d. į Vaikų literatūros skyrių atvyko Šiaulių jaunųjų technikų centro Robotikos ir valdomų modelių būrelio nariai kartu su vadovu Renatu Montvilu. Vaikai, apžiūrėję konstruktorius, pasirinko juos sudominusius rinkinius iš atsinaujinančių energijos šaltinių ir nieko nelaukę kibo į darbą. Šie įdomūs rinkiniai leidžia vaikams sužinoti apie atsinaujinančius energijos išteklius, tokius kaip saulės, vėjo ir vandens energija. Konstruodami moksleiviai susipažįsta, kaip veikia saulės baterijos, vėjo turbinos ir hidroelektrinės.
Svečiams puikiai sekėsi konstruoti. Jiems padėjo ir bibliotekoje savanoriaujanti Alina Platova. Kol vaikai susikaupę darbavosi, vadovas Renatas dalinosi savo patirtimi robotikos srityje. Kadangi laikas prabėgo labai greitai, vaikai nespėjo sudėlioti ir pasidžiaugti galutiniu rezultatu. Pasitarę nusprendė atvykti dar kartą ir užbaigti pradėtą darbą.
Savanorė Alina Šiaulių miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje savanoriauja įgyvendinant projektą „Savanorystė Lietuvos bibliotekose". Programa: Europos solidarumo korpusas / European solidarity corps.

Paskutinį kartą redaguota: 2019 09 23