Rėkyvos filiale – antrokų pažintis su komiksais

2019 04 01

Balandžio 1 dieną į Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Rėkyvos filialą (Energetikų g. 7) atkeliavo Šiaulių Rėkyvos progimnazijos antros klasės mokiniai, lydimi mokytojos Virginijos Tunikaitytės.

Atkeliavę į biblioteką, „Juokų dienos" proga mokiniai susipažino su komiksais. Komiksų centro, kuris yra įsikūręs „Saulės" (K. Korsako g.10) filiale, edukatorius Tomas Januškevičius papasakojo vaikams apie komiksų žanrą. Pirmiausiai buvo pasidomėta, ką antrokai žino apie juos ir kuo jie skiriasi nuo įprastų pasakų. Vaikai nesunkiai atsakė į šį klausimą, jie žino, kad komiksuose didesnė dalis veiksmo yra parodyta paveikslėliuose, o virš jų yra debesėliai, kuriuose yra tekstas.

0001_1_1554121060-86f4fcbc3d7f0a68afece45e0dab9c07.jpg
Edukacijos metu paaiškėjo, kad dažniausiai pagrindiniai veikėjai komiksuose būna super herojai. Antrokams taip pat buvo pasakota, kuo herojai skiriasi nuo super herojų: pasirodo, super herojai turi antgamtinių galių. Vaikams buvo duota užduotis – sukurti savo super herojų o po to jį pristatyti. Antrokai parodė puikią vaizduotę ir nupiešė skirtingus super herojus, kurie kovoja prie blogį.

Taigi, antrokai turėjo smagią ir įtraukiančią komiksų edukaciją.
Paskutinį kartą redaguota: 2019 04 01