Popietė „Ačiū tau už tavo meilę“ „Aido“ filiale

2019 10 03

Spalio 4 d. – tai pasaulinė gyvūnijos diena. Šią dieną visame pasaulyje yra atkreipiamas dėmesys į nykstančias gyvūnų rūšis bei naminius gyvūnėlius, kuriuos pamiršo ir paliko jų šeimininkai. Taip stengiamasi priminti, kad kiekvienas privalo rūpintis mus supančia gyvąja gamta, neskriausti savo augintinių.

Jau tradicija tapo ta proga Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Aido" filiale (Aido g. 27) rengti popietes, į kurias vaikai atsiveda ar atsineša savo augintinius.

0001_5_1570080263-9dfea38595136200c785197f84bb5503.jpg
Spalio 2 d. į bibliotekos rengiamą popietę „Ačiū tau už tavo meilę" rinkosi ištikimiausi skaitytojai su savo augintiniais. Filialo vedėja Zita Rugaitienė priminė visiems, kaip svarbu yra mylėti ir prižiūrėti savo gyvūną, kad negalima jų mušti ar kaip kitaip skriausti . Šiais metais vaikai atsivedė vien tik šuniukus. Pati smalsiausia buvo kalytė Akira, kuriai viskas aplink rūpėjo- nebijojo ji nei kitų šuniukų, nei nepažįstamų vaikų. Susirinkę mielai pristatė savo augintinius, pasakojo įvairias šuniukų iškrėstas išdaigas. Popietės pabaigoje skanumynais vaišinosi net ik vaikai, bet ir jų augintiniai.
Paskutinį kartą redaguota: 2019 10 03