Pirmojo bilieto šventė Rėkyvos filiale

2019 09 16

Rugsėjo 16 dieną Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Rėkyvos filiale (Energetikų g. 7) įvyko Pirmojo bilieto šventė. Šia proga į biblioteką atkeliavo Rėkyvos progimnazijos 1a ir 1b klasių mokiniai, lydimi klasės mokytojų Violetos Nečajevos ir Vitos Ravkienės.

Pirmojo bilieto šventė – tai jau tradicija tapęs renginys Rėkyvos filiale, kurio metu pirmų klasių mokiniams, neturintiems skaitytojo pažymėjimo, jis įteikiamas būtent šią dieną.

0001_2_1568628589-9bcf2f736b2a7a31c6ea61f7f6e2cc51.jpg
Pirmiausia naujiesiems skaitytojams buvo papasakota, ką jie gali veikti bibliotekoje: čia jie gali ne tik skaityti ir skolintis knygas, bet ir naudotis kompiuteriais, žaisti įvairius stalo žaidimus, išmėginti smėlio ir spalvų terapiją.

Taip pat jiems buvo nurodytos bibliotekos taisyklės: kad bibliotekoje reikia būti tyliems, mandagiems, buvo paminėta, kad prie kompiuterių negalima valgyti ir gerti. O kadangi biblioteka – tai knygų namai, kiekvienos klasės mokiniai turėjo progą pasigaminti savo klasės knygą. Kai jiems buvo įteiktas skaitytojo bilietas ir abi klasės turėjo savo knygas, mokiniai ėjo apžiūrėti knygų, esančių bibliotekos fonde ir skirtų būtent pirmos klasės mokiniams.

Taigi, tikimės, kad po šios šventės kiekviena kelionė į biblioteką vaikams bus tarsi iškilminga proga ir kad biblioteka užaugins dar ne vieną skaitytoją.
Paskutinį kartą redaguota: 2019 09 16