Pietinio mikrorajono skaitytojų susitikimas bibliotekoje

2019 02 20

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyriuje 2019 m. vasario 20 dienos popietę į susitikimą rinkosi pietinio mikrorajono skaitytojai, mylintys knygą ir mėgstantys skaityti. Ankstesnio susitikimo metu buvome nutarę skaityti ir aptarti jaunos lietuvių autorės Sabinos Daukantaitės knygą „Vandeninės moterys".

S. Daukantaitė – populiaraus tinklaraščio „7 taškai" autorė, septynių vaikų mama, kūrybinės agentūros vadovė, 2016 metais išrinkta veikliausia Lietuvos moterimi.

„Vieniems tai pasirodys knyga apie pažįstamus žmones ir viename vingyje susipynusius jų likimus.

0001_1_1551100628-545720947560bee2825bb6def69d3b9b.jpg
Kiti sakys, kad tai knyga apie kūrybiškumą, savęs paieškas, kompromisą tarp motinystės ir saviraiškos. Treti nutars, kad tai knyga apie meilę, jausmų gylį ir trapią laimės akimirką.

Žinoma, apie vandenį... Tačiau man tai knyga apie gyvenimą. O tokios negalėčiau parašyti, jei pati nebūčiau iki kaklo įsibridusi į kunkuliuojančias gyvenimo sroves."- tai pačios autorės Sabinos Daukantaitės mintys.Susirinkusiems aptarti knygos, taip pat kilo įvairiausių minčių ir asociacijų, bet daugumai knyga patiko ir paliko malonų įspūdį. Skubėjimo, lėkimo ir negatyvių naujienų kasdienybėje autorės knyga lyg terapija atokvėpio minutėlę. Ji ir vadinasi terapinis romanas. Tai šviesi, grakšti istorija apie tris moteris, tokias skirtingas ir tokias artimas. Tai knyga apie vidinę laisvę, savęs pažinimą, drąsą gyventi, pačiam kurti savo kelią, nebijoti keisti jį, jeigu jautiesi nelaimingas.

Kito susitikimo metu aptarsime „ Aristokratas Maskvoje": [romanas] / Amor Towles; iš anglų kalbos vertė Arvydas Malinauskas. - Kaunas: Jotema, [2018]. - 543, [1] p.

Susitikimas vyks balandžio 10 d. 16 val.
Paskutinį kartą redaguota: 2019 02 25