Pepės Ilgakojinės gimtadienis „Aido“ filiale

2019 11 11

Šiaurės šalių bibliotekų savaitė – tai „Norden" organizuojama kasmetinė šviesos ir knygos šventė. Pagrindinė šios šventės idėja – populiarinti literatūrą ir knygų skaitymą.

Lapkričio 11 d. į Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Aido" filialą (Aido g. 27) atvyko miesto logopedinės mokyklos 2b klasės mokiniai su savo mokytoja Giedre Grigaitiene. Biblioteka pakvietė mažuosius kartu švęsti Pepės Ilgakojinės gimtadienį. Renginys prasidėjo tarsi tikras gimtadienis – balionai, žvakutės, gera nuotaika.

0001_4_1573474327-344af44b52d6e78bd3d4dd769e12d3b9.jpg
Prie žvakių šviesos vaikai su dideliu smalsumu klausėsi garsinio skaitymo iš švedų rašytojos A.Lindgren knygos „Pepė Ilgakojinė". Tai vienas įsimintiniausių rašytojos personažų – raudonplaukė mergaitė styrančiomis kasytėmis ir skirtingomis kojinėmis. Išklausę ištraukos , kaip Pepė švenčia gimtadienį, mokiniai užsikrėtė išdaigų krėtimu. Juk tokia ir buvo Pepė – linksma, padūkusi, šiek tiek neklusni, kaip ir mūsų svečiai. Kol įspūdžiai neatvėsę, vaikai dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėlėse. Mažieji gamino dovaną Pepei jos gimtadienio proga. Dovana – tai kojinė. Vyko tikras darbymetis: kirpo, piešė, spalvino, dekoravo kojinę. Baigę darbus, mokiniai vaišinosi saldumynais. Koks gi gimtadienis be vaišių!
Paskutinį kartą redaguota: 2019 11 11