Pepės gimtadienis Vaikų literatūros skyriuje

2019 11 12

Lapkričio 11 d. rytas Vaikų literatūros skyriuje ( Gvazdikų takas 8) prasidėjo šiek tiek neįprastai. Bibliotekon pasipuošę įvairiaspalvėmis kojinėmis rinkosi lopšelio-darželio „Gintarėlis" ugdytiniai kartu su auklėtoja Renata Chorūniene. Susirinkusieji buvo ypač pakilios nuotaikos, nes atėjo ne šiaip į renginį, bet į „Pepės gimtadienio šventę".

Šventiniame renginyje vaikai plačiau sužinojo apie Šiaurės šalių literatūros savaitės tradiciją lapkričio mėnesį įvairių šalių bibliotekose organizuoti Šiaurės šalių rašytojų kūrybos garsinius skaitymus.

0001_1_1573540114-fdf73ba27c5370fefd8f8872cde616c3.jpg
Šį kartą mažuosius bibliotekos lankytojus džiugino švedų rašytojos Astridos Lindgren kūryba. Vaikai klausėsi ištraukos iš šios, itin vaikų mėgstamos, kūrėjos knygos „Pepė ilgakojinė". Bibliotekos Žaislotekoje Vaikai pasijuto tarsi tikrame Pepės gimtadienyje: valgė saldumynus, mokėsi „pepiškai" susitvarkyti po gimtadienio vaišių, žaidė Pepės ir jos draugų mėgstamą žaidimą „Nenužengti ant grindų".

Pepės gimtadienio šventė buvo šauni!
Paskutinį kartą redaguota: 2019 11 12