Pepės gimtadienio šventė „Saulės“ filiale

2019 11 11

Šiaurės šalių literatūros savaitė (lapkričio 11–17 d.) – jau trečią dešimtmetį vykdomas kultūros projektas, kurio tikslas yra puoselėti garsinio skaitymo ir šiaurietišką pasakojimo tradiciją, propaguoti Šiaurės šalių literatūrą ir prisidėti prie skaitymo skatinimo. Kasmet, lapkričio mėnesį vienu metu visose projekte dalyvaujančiose bibliotekose vyksta Šviesos ir žodžio šventė, kurios metu uždegama simbolinė žvakė ir skaitomas organizatorių nurodytas tekstas.

Lapkričio 11 d. 10 val. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės" filiale (K. Korsako g. 10) taip pat buvo organizuojami garsiniai skaitymai vaikams. Atsižvelgiant į šių metų temą „Šventės Šiaurės šalyse", bibliotekoje svečiavosi Pepė, kuri į savo gimtadienio šventės skaitymus pakvietė savo draugus, Šiaulių Gytarių progimnazijos 3c ir 4a klasių mokinius (mokytojos Daiva Naujokienė, Džeralda Kuzavinienė).

0001_2_1573469361-8e6f5a79d8df2ec1e738021815aaf8b7.jpg
Šventės pradžioje Pepė papasakojo vaikams apie Šiaurės šalių literatūros savaitę, visi kartu skaičiavo, kelintą kartą ji organizuojama ir kodėl skaitymams pasirinkta knyga apie Pepę. Žvakelių šviesoje mokiniai klausėsi Pepės istorijos apie gimtadienio šventę, „susipažino" su jos geriausiais draugais, atvėrė Pepės slaptąją skrynią ir sužinojo apie jos gimtadienio nuotykius. O koks gi gimtadienis be dovanų! Atėję į šventę mokiniai pradžiugino Pepę įteikdami nuostabiausią dovaną – piešinius, kuriuose pavaizduota Pepė, švenčianti gimtadienį. Šiais piešiniais visi gali pasigrožėti „Saulės" filialo Vaikų skyriuje!
Paskutinį kartą redaguota: 2019 11 11