Pažintis su Troliais Mumiais „Spindulio“ filiale

2019 11 27

Lapkričio 27 d. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Spindulio" filiale (Spindulio g. 5) vyko edukacinis renginys vaikams „Trolių Mumių pasaulyje". Į renginį atskubėjo Šiaulių Lopšelio-darželio „Coliukė" „Nykštukų" grupės ugdytiniai, lydimi auklėtojos Romos Valienės. Vaikai susipažino su nuostabia Suomijos vaikų rašytoja ir dailininke Tuve Janson. Sužinojo, kas yra Troliai Mumiai, susipažino su Trolių Mumių šeimyna gyvenančia name Mumių Slėnyje, Suomijos miškuose.

0001_5_1574855961-9453ee5a675fb8524dacf9a4ecaf6407.jpg
Apie juos yra sukurti ir animaciniai filmai, serialai, komiksai, o Suomijos mieste Nantalyje yra įkurtas Trolių Mumių pramogų parkas. Tamperės mieste yra Trolių Mumių muziejus.

Visai netikėtai bibliotekoje apsilankė ir Mažoji Miu. Vaikams tai suteikė daug džiaugsmo.

Pasiklausę ir pažiūrėję komiksą „ Netikėtas lobis" iš komiksų knygelės „Trolių Mumių šalis" , vaikai spalvino Trolius Mumius. Kai už lango niūrus orai, nusprendėme Trolius Mumius padaryti įvairiaspalvius. Spalvingi piešiniai papuoš darželio grupę.

Atsisveikinome iki kito karto.
Paskutinį kartą redaguota: 2019 11 27