Pasaulinė gyvūnų globos diena „Šaltinėlyje“

2019 10 03

Spalio 2 d. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Šaltinėlio" filiale (Trakų g. 20) vyko rytmetis „Sukurk jiems namus".
Į biblioteką atvykę Vinco Kudirkos progimnazijos pirmokai ir jų mokytoja Regina Alšauskienė ne tik diskutavo, kodėl kasdien negrįžtamai išnyksta dešimtys gyvūnų rūšių, bet ir turėjo galimybę sudalyvauti netradicinėje pasaulio pažinimo pamokoje, kurią vedė „Juventos" progimnazijos 7b klasės moksleivis Mantas Rimgaila.

0001_7_1570097614-2aa9bd5e5beddbac9b8ce8eb8bce84d4.jpg
Mantas - daugelio respublikinių vaikų ir moksleivių dainavimo konkursų laureatas, muzikos festivalių, Gatvės muzikos dienos dalyvis, puikiai derinantis muziką su mokslais, turi dar vieną pomėgį – augina egzotinius gyvūnus. Šį kartą bibliotekoje Mantas pristatė vietnamietiškas gyvalazdes ir barzdotąją agamą, vardu Džekas. Retos gyvūnų rūšys itin domino pirmokus. Juk galimybė pamatyti egzotinius gyvūnus, sužinoti kaip su jais elgtis ir prižiūrėti, išgirsti išsamius tikro gyvūnų mylėtojo atsakymus į daugybę auditorijos klausimų pasitaiko tik bibliotekoje, minint Pasaulinę gyvūnų globos dieną.
Paskutinį kartą redaguota: 2019 10 03