Parodos „Daiktai, atgimę antram gyvenimui“ atidarymas „Aido“ filiale

2019 05 02

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Aido" filialas (Aido g. 27) ir Bazilionų mokykla- daugiafunkcinis centras organizavo parodą iš antrinių žaliavų „Daiktai, atgimę antram gyvenimui". Parodą mūsų bibliotekoje iniciavo ir organizavo Bazilionų mokyklos-daugiafunkcinio centro dailės ir technologijų mokytoja Laima Perminienė.

Balandžio 30 dieną pakvietėme į parodos atidarymą. Renginyje dalyvavo 9 Šiaulių rajono mokyklos – Meškuičių, Gruzdžių, Kuršėnų L. Ivinskio gimnazijos, Šakynos, Raudėnų, Ginkūnų S. ir Vl. Zubovų, Pavenčių, Kuršėnų St. Anglickio, Bazilionų mokykla-daugiafunkcinis centras.

0001_3_1556795696-ac731123fe6da983e195280a80a79753.jpg
Parodą atidarė Šiaulių Dainų muzikos mokyklos mokinės – kanklėmis grojo Dagnė Norvilaitė, lamzdeliu – Simona Janušauskaitė. Mokines paruošė mokytoja Lora Andriuškienė.

Parodoje galima pamatyti įvairius darbus iš antrinių žaliavų: kartono dėžių, plastiko, laikraščių, butelių bei sendaikčių. Išradingiausio, nuotaikingiausio, ekologiškiausio bei sumaniausio darbų autoriai buvo apdovanoti padėkomis ir prizais. Parodos atidarymo metu susirinkusieji galėjo smagiai žaisti žaidimus, sukurtus iš antrinių žaliavų – kiaušinių dėklų tenisą, judrius žaidimus iš veltinio ir audinio skiaučių. Buvo piešiama smėliu. Antrines žaliavas moksleiviai pavertė dėmesio vertais kūriniais.

Paroda veiks iki gegužės 24 dienos.
Paskutinį kartą redaguota: 2019 05 02