Nuotaikinga stalo žaidimų fiesta „Aido“ filiale

2019 08 20

Šiandien stalo žaidimai – vis labiau populiarėjanti laisvalaikio praleidimo forma. Jų dėka lavinama vaiko vaizduotė, kūrybinis bei loginis mąstymas, bendravimo įgūdžiai. Stalo žaidimai – laikas, kai tiesiog galima džiaugtis buvimu kartu su draugais.

Visą vasarą biblioteka kvietė atostogaujančius vaikus užsukti į biblioteką linksmai praleisti laiką žaidžiant. Rugpjūčio 20 d. rytmetį vaikai, kupini gerų emocijų, rinkosi į stalo žaidimų fiestą „Pažaiskime kartu", kuri vyko Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Aido" filiale.
Vaikai buvo supažindinti su naujai gautais stalo žaidimais, jų teikiamu smagumu, azartu bei strategija. Pasiskirstę grupelėmis, susirinkusieji išmėgino jėgas prie labiausiai juos sudominusio žaidimo, rinko populiariausią žaidimą vaikų tarpe. Žaisdami vaikai smagiai leido laiką bei patyrė teigiamų emocijų. Stalo žaidimai padeda nors trumpam atitrūkti nuo kompiuterinių žaidimų, suteikia vaikams teigiamų emocijų, skatina juos vėl čia sugrįžti ir įdomiai praleisti laiką.

Nauji stalo žaidimai įsigyti iš projekto „Žaiskim, kurkim, skaitykim kartu: vasara su knyga", kurį remia Šiaulių miesto savivaldybė.

0001_1_1566303234-530dc3c575d13271668682ebfbc3de83.jpg
Paskutinį kartą redaguota: 2019 08 20