Renginiai

Netradiciniai muilo burbulai Rėkyvos bibliotekoje artėjančios Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga

2019 05 28

Gegužės 27 dieną į Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Rėkyvos filialą (Energetikų g. 7) atvyko Šiaulių Rėkyvos progimnazijos 3b klasės mokiniai, lydimi Irenos Valatkevičienės.

Į biblioteką vaikai atkeliavo artėjančios Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga, kuri yra minima birželio 1 dieną. Ši diena – tai priminimas visuomenei apie būtinybę saugoti ir gerbti vaikų teises. Tai pagrindinė sąlyga kuriant ir formuojant humanišką, teisinę ir dvasiškai sveiką visuomenę.

0001_4_1559213206-1ab10d49e7f5e69e052ce893a28e84b3.jpg
Kadangi šiais mokslo metais tai buvo paskutinis susitikimais su mokiniais, laiką bibliotekoje jie leido smagiai. Trečiokai išmėgino bibliotekoje veikiantį „Burbuliatorių", kurio metu jie leido netradicinius muilo burbulus. Mokiniai labai smagiai praleido laiką, atsipalaidavo, taip pat ir mokytoja išmėgino šią atrakciją, kuri jai labai patiko.

Taigi, artėjančią vaikų gynimo dieną bei paminėdami artėjančią vasarą vaikai labai smagiai praleido laiką bibliotekoje.

O „Burbuliatoriaus" užsiėmimas buvo vykdomas įgyvendinant Lietuvos kultūros tarybos iš dalies finansuojamą projektą „Bibliopramogos Rėkyvoje: kurkime, žaiskime, mokykimės kartu".

Paskutinį kartą redaguota: 2019 05 30