Netradicinė Velykinė pamoka „Aido“ filiale

2019 04 18

Ne už kalnų ryškiausia pavasario šventė – Šv. Velykos. Neįgalūs vaikai šių švenčių laukia su džiaugsmu. Balandžio 18 d. rytmetį į Šiaulių m. savivaldybės viešosios bibliotekos „Aido" filialą (Aido g. 27) sugužėjo Šiaulių Specialiojo ugdymo centro ugdytiniai su savo mokytojais.

Bibliotekoje vyko netradicinė Velykinė pamoka „Velykų papročiai: antonimai ir kalbos dalys". Pamoką vedė Specialiojo ugdymo centro mokytoja Daiva Glazauskienė. Pamokos metu mokytoja siekė atskleisti šv. Velykų prasmę, papročius, tradicijas, supažindino su margučių simboliais, spalvų įvairove.

0001_1_1555663348-d572e4443c32e21b66c2b69862839b93.jpg
Pasikartojo ugdytiniai kalbos dalis – kas yra daiktavardis, būdvardis, veiksmažodis, sinonimai, antonimai. Žinių įtvirtinimui žaidė dėlionę „ Margutis ". Iš sinonimų ir antonimų sudėliojo kiekvienas po margutį. Minė mįsles, deklamavo eilėraštukus apie Velykas, pavasarį. Pamokos pabaigoje mokytoja pakvietė ugdytinius nuspalvinti po margutį. Susikaupę ir džiugiai nusiteikę vaikai kibo į darbus. Netrukus galėjo drauge pasidžiaugti savo rankomis išmargintais margučiais, kuriais grįžę papuoš savo klases. Pamoka prabėgo greitai, visų nuotaikos buvo šventiškos.
Paskutinį kartą redaguota: 2019 04 19