Netradicinė rusų kalbos pamoka Užsienio kalbų mokymosi centre

2019 03 05

Kovo 5 d. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės" filiale esančiame Užsienio kalbų mokymosi centre ( K. Korsako g. 10) lankėsi Ragainės progimnazijos aštuntokai ir jų rusų kalbos mokytoja Dalia Bočiuvienė.

Mokiniai atėjo norėdami praleisti laiką netradicinėje erdvėje ir pasimokyti rusų kalbos kitaip negu įprasta. Bibliotekos darbuotoja pristatė mokiniams savarankiško kalbų mokymosi programą „Eurotalk" ir pasiūlė išbandyti ją. Mokiniai pasitikrino savo žinias atlikdami daug žaismingų ir linksmų „World Talk Russian" lygio užduočių. Kai kuriems tai buvo iššūkis, kurį nugalėti prireikė maksimalaus susikaupimo ir pastangų.

0001_1_1551853529-f4d3a0338ee147bcf0f2c5cfcee5d2b0.jpg
Mokiniai varžėsi tarpusavyje, kas surinks daugiau taškų. Buvo įdomu išsiaiškinti, ar pavyktų rasti kelią pagal paaiškinimą rusiškai, nurungti televizijos viktorinoje Igorį, surasti tinkamą paveikslėlį ir dar daug kitų dalykų. Daugiausiai taškų surinkę mokiniai buvo įvertinti dešimtukais.

Užsienio kalbų centras įkurtas įgyvendinant 2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektą „Development of Innovative library solutions for different generations in the border region" (Inovatyvių bibliotekos sprendimų skirtingoms kartoms plėtra pasienio regione) Nr. LLI-110, Savitarnos paslaugos bibliotekoje skirtingoms kartoms, finansuojamą Europos Sąjungos lėšomis.

Ši informacija parengta naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už jos turinį atsako Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad ji atspindi Europos Sąjungos nuomonę.
Paskutinį kartą redaguota: 2019 03 06