Mokinius džiugino spalvinga piešimo edukacija Šeimų erdvėje

2019 01 11

Sausio 11 dieną Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės" filiale (K. Korsako g. 10), Šeimų erdvėje lankėsi Šiaulių „Saulės" pradinės mokyklos 2 klasės mokiniai (mokytoja Eralda Piktūrnienė).
Šeimų erdvės darbuotoja supažindino vaikus su bibliotekos veiklomis ir pakvietė sudalyvauti spalvingoje piešimo edukacijoje. O Šeimų erdvėje piešiama neįprastai: ant šviečiančių stiklo molbertų, smėlio bei šviesos spalvų staliukų ir netgi interaktyvaus stalo! Šis kūrybinis užsiėmimas mažuosius labai įtraukė, nes jo metu ne tik galima išlaisvinti savo kūrybiškumą, fantaziją, bet kartu ir nusiraminti, atsipalaiduoti.

Viešnagės pabaigoje visi draugiškai sužaidė interaktyvų boulingo turnyrą ir, kupini teigiamų emocijų, atsisveikino iki kitų smagių susitikimų.

Šeimų erdvė įkurta įgyvendinant 2014-2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektą „Development of Innovative library solutions for different generations in the border region" (Inovatyvių bibliotekos sprendimų skirtingoms kartoms plėtra pasienio regione) Nr. LLI-110, Savitarnos paslaugos bibliotekoje skirtingoms kartoms, finansuojamą Europos Sąjungos lėšomis.

Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

0001_1_1547623353-8deef65c3e34ab474103ca50e924dc34.jpg

Paskutinį kartą redaguota: 2019 01 18