„Meškiuko Rudnosiuko dirbtuvėlės“ „Aido“ filiale

2019 10 10

Rudeniškai šiltą spalio 10 d. rytmetį į Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Aido" filialą (Aido g. 27) atvyko Šiaulių logopedinės mokyklos ikimokyklinio skyriaus priešmokyklinio ugdymo grupės vaikučiai kartu su savo mokytoja Živile Jarašūniene.

2019 metai paskelbti Pasaulio lietuvių metais. Minint šiuos metus bibliotekoje vyko edukacinis užsiėmimas „Meškiuko Rudnosiuko dirbtuvėlės". Renginio metu vaikams buvo pristatytas lietuvių išeivijos rašytojas Vytė Nemunėlis (Bernardas Brazdžionis).

0001_6_1570702508-634024e13129b51b1e6ad847240231e3.jpg
Buvo skaitomos ištraukos iš poemėlės „Meškiukas Rudnosiukas". Po to kartu su vaikais kūrėme šios istorijos personažą – meškiuką. Susirinkę pagauti įkvėpimo gamino meškučius. Kurdami vaikai linksmai praleido laiką. Šio rytmečio metu buvo naudojamos priemonės, įsigytos vykdant projektą „Žaiskime, kurkime, skaitykime kartu: vasara su knyga ", kurį rėmė Šiaulių miesto savivaldybė. Po edukacinio užsiėmimo ugdytiniai apžiūrėjo biblioteką, joje eksponuojamas parodėles, vartė skaitykloje esančias knygeles. Tai buvo pirmoji vaikučių viešnagė bibliotekoje.

Po turiningo pasibuvimo vaikai vaišinosi obuoliais ir saldumynais. Tikimės, kad jie pas mus lankysis dažniau.

Paskutinį kartą redaguota: 2019 10 10