Mažųjų lankytojų viešnagė Šeimų erdvėje

2019 05 10

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės" filiale (K. Korsako g. 10), Šeimų erdvėje veiklos nestinga ir mažiesiems lankytojams. Gegužės 10 dieną čia lankėsi vieni jauniausių bibliotekos draugų – Šiaulių lopšelio-darželio „Eglutė" trimečių grupė „Girinukai" (auklėtoja Aurelija Kliopkinienė).

Vaikai linksmai leido laiką piešdami ant šviečiančių stiklo molbertų ir kurdami spalvingus piešinukus ant smėlio staliukų. Mažiesiems ypač patiko veiklos ant interaktyvaus stalo: vaikai čia galėjo ne tik piešti pirštukais, bet ir atlikti edukacines gyvūnų, spalvų pažinimo užduotėles.

0001_3_1557898472-393f521dbb26ad1e239d58fae954343a.jpg
Apie įdomų rytmetį bibliotekoje išdavė mažųjų svečių šypsenos, noras kuo ilgiau čia pabūti ir nuoširdus atsiliepimas: „čia labai smagu!".

Šeimų erdvė įkurta įgyvendinant 2014-2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektą „Development of Innovative library solutions for different generations in the border region" (Inovatyvių bibliotekos sprendimų skirtingoms kartoms plėtra pasienio regione) Nr. LLI-110, Savitarnos paslaugos bibliotekoje skirtingoms kartoms, finansuojamą Europos Sąjungos lėšomis.

Ši informacija parengta naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už jos turinį atsako Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad ji atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

Paskutinį kartą redaguota: 2019 05 15