Mažieji lankytojai susipažino su Šeimų erdvės veiklomis

2019 04 12

Balandžio 11 dieną Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės" filialą, Šeimų erdvę (K. Korsako g. 10) aplankė Šiaulių rajono Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokyklos 1 ir 2 klasių mokiniai, lydimi mokytojų Janinos Baškytės, Daivos Gasaitienės.

Šeimų erdvės darbuotoja supažindino vaikus su Šeimų erdvės veiklomis ir pakvietė sudalyvauti spalvingoje piešimo, kūrybos edukacijoje kurios metu ne tik ugdomas kūrybiškumas, lavinama vaizduotė, bet kartu tai puiki atsipalaidavimo, nusiraminimo terapija. Magiškieji šviečiantys stiklo molbertai ir smėlio staliukai nušvito spalvingais vaikų piešinėliais ir istorijomis.

0001_1_1555321152-85aee1344d70cb2a68934e3f2bef7f7f.jpg
Pasitelkdami interaktyvų stalą ir atlikdami įvairias edukacines užduotis, mokiniai prisiminė pasaulio pažinimo, matematikos žinias, ugdė loginį mąstymą. Susitikimo pabaigoje visi sužaidė draugišką Xbox boulingo turnyrą.

Šeimų erdvė įkurta įgyvendinant 2014-2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektą „Development of Innovative library solutions for different generations in the border region" (Inovatyvių bibliotekos sprendimų skirtingoms kartoms plėtra pasienio regione) Nr. LLI-110, Savitarnos paslaugos bibliotekoje skirtingoms kartoms, finansuojamą Europos Sąjungos lėšomis.

Ši informacija parengta naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už jos turinį atsako Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad ji atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

Paskutinį kartą redaguota: 2019 04 15