Mažieji bibliotekos draugai lankėsi Šeimų erdvėje

2019 01 29

Sausio 24 dieną Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės" filiale (K. Korsako g. 10), Šeimų erdvėje svečiavosi Šiaulių sanatorinio lopšelio-darželio „Pušelė" „Skruzdėliukų" grupės vaikai (auklėtoja Rima Ručinskienė).

Mažieji bibliotekos lankytojai susipažino su „Saulės" filialo naujovėmis ir sudalyvavo spalvingoje piešimo edukacijoje, pasitelkiant magiškus stiklo molbertus, šviečiančius smėlio staliukus, interaktyvų stalą. Ši neįprasta veikla vaikus labai sudomino, o svarbiausia, kad tai buvo ne tik įtraukiantis kūrybinis užsiėmimas, išlaisvinantis vaizduotę, bet kartu ir būdas atsipalaiduoti, nusiraminti.
Vaikų teigimu, viešnagė bibliotekoje buvo labai smagi, įdomi ir, susižavėję naujomis veiklomis, mažieji lankytojai pažadėjo dar kartą čia apsilankyti.
Šeimų erdvė įkurta įgyvendinant 2014-2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektą „Development of Innovative library solutions for different generations in the border region" (Inovatyvių bibliotekos sprendimų skirtingoms kartoms plėtra pasienio regione) Nr. LLI-110, Savitarnos paslaugos bibliotekoje skirtingoms kartoms, finansuojamą Europos Sąjungos lėšomis.

0001_3_1548771832-0df8422f0345b2b9eebdf0b01aaee025.jpg
Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.
Paskutinį kartą redaguota: 2019 01 29